Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Знайомство учнів з першоцвітами
Понеділок, 05 березня 2018, 13:01

На запрошення вчителя біології Максимецької ЗОШ І-ІІ ст. Степана Гнатіва працівники сектору екологічної освіти ПЗ «Горгани» завітали до закладу, де провели ряд екологічних заходів для учнів 5-9-х класів у рамках проведення Всеукраїнської акції «Першоцвіт – 2018».

Учнів 5-7-х класів екоосвітянами проведено екогодину «Знайомство з першоцвітами».

Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук проінформувала про мету та завдання операції «Першоцвіт – 2018» та ранньоквітучі рослини регіону.

Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов за допомогою листівки «Операція «Першоцвіт – 2018»» та плакату «Первоцвіти – окраса весняного лісу», виготовленого доповідачем, розповів про перші весняні квіти, які зростають на території заповідника.

Вихованці переглянули презентацію «Першоцвіти України».

З учнями 8-9-х класів проведено екозаняття «Значення і охорона ранньоквітучих рослин».

Вони дізналися про шкоду масового збору рідкісних рослин у букети та на продаж. Людмила Петрівна наголосила на тому, що вищевказані порушення призводить до послаблення, а у невеликих місцезростаннях до повного пригнічення насіннєвого поновлення.

Роман Ігорович провів презентацію «До краси можна доторкнутися серцем», під час якої детально розповів про квіти-першоцвіти та причини їх зникнення. Він наголосив на необхідності збереження провісників весни для майбутніх поколінь.

Учні ознайомилися з першоцвітами за допомогою фотографій і отримали вичерпну відповідь на свої запитання.

Для інформування педагогів і учнів школи про проведення акції розміщено листівку «Операція «Первоцвіт – 2018» на інформаційному стенді школи.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити