Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Їм бути охоронцями природи
Четвер, 22 березня 2018, 11:53

Напередодні «зелених дат» березня (Всесвітній день лісів та Всесвітній день водних ресурсів) в.о. директора природного заповідника «Горгани» Ярослав Петращук та працівники сектору екологічної освіти побували у Черниківській ЗОШ І-ІІ ст. Вони ознайомилися з новими матеріалами етнографічною музею школи.

В приміщенні християнсько-екологічної школи, що діє на базі Черниківського природоохоронного науково-дослідного відділення, завідувач сектору Людмила Кравчук розповіла учням 6-го класу про відзначення екологічних дат, що є унікальною можливістю про надзвичайну важливість лісових та водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства. Для досягнення позитивних результатів необхідно перетворити слова на зобов’язання і дії в рамках загальної теми.

Наголошено на тому, що первоцвіти є окрасою весняного лісу.

Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов доповнив розповідь колеги, акцентувавши на цінності водних ресурсів та рослинах-первоцвітах.

Виконуючий обов’язків директора Ярослав Петращук підсумував важливість екологічних дат березня і необхідність кожної людини бути охоронцем природи.

Присутні заходу переглянули відеофільми «Знайомство з лісом», «11 цікавих фактів про воду», «Первоцвіти – перша усмішка весни».

 

Коментарі  

 
0 #1 Donaldrox 26.03.2018 05:20
Эффективное продвижение в интернете.
база allsubmitter 4.7
seo продвижение
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити