Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
КВК «Збережемо першоцвіти»
Неділя, 01 квітня 2018, 20:39

Гамірно було 27 березня в Надвірнянському еколого-натуралістичному центрі для дітей та юнацтва, адже сюди завітали вихованці гуртків, щоб позмагатися за звання кращого знавця про першоцвіти в КВК «Збережемо першоцвіти». Проведено дві гри.

Змагалися команди: «Білоцвіт», «Підсніжник», «Пролісок» – І гра;

«Первоцвіт», «Крокус», «Ряст», «Анемона» – 2 гра.

Учасники  змагання давали змістовні відповіді на запитання конкурсів: скласти назви першоцвітів, дописати першоцвіти до слова підсніжник, скласти слова з слова пролісок, відповіді на загадки та запитання, назвати першоцвіти на світлині, розгадати кросворд.

У першій грі переможцем стала команда «Білоцвіт», у другій – «Анемона».

Працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Горгани» прийняли участь у підготовці та проведенні КВК, а також були членами журі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити