Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Поглиблення знань про природний заповідник «Горгани»
Четвер, 07 червня 2018, 15:00

Напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища в адміністративне приміщення природного заповідника «Горгани» завітали студенти групи Е-22 спеціальності «Екологія і охорона навколишнього середовища» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

За допомогою стендів і фото вони ознайомилися з представниками рослинного і тваринного світу території природоохоронної установи.

Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов провів презентацію про діяльність заповідника, наголосивши на тому, що 7 липня 2017 року комітет ЮНЕСКО прийняв рішення щодо розширення номінації «Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини» у «Букові праліси Карпат та інших регіонів Європи». Позитивному результату передувала кропітка робота працівників наукового відділу. Включення до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО відкриває великі перспективи щодо розширення території заповідника для збереження пралісів та старовікових лісів Горган, посилення охорони його територій та поглиблення наукових досліджень.

Для детальнішого ознайомлення з біорізноманіттям Горган молодь переглянула відеофільм «І на камінні ростуть дерева». В майбутніх екологів зародилося бажання пройти стежками природного заповідника «Горгани».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити