Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Довкола є краса і проблеми
Вівторок, 12 червня 2018, 11:04

Нещодавно службою державної охорони природного заповідника «Горгани» проведено контрольну ревізію віддалених обходів Черниківського природоохоронного науково-дослідного відділення (25 км від населеного пункту).

На одного інспектора охорони припадає 500 га. А охороняти тут є що. Адже, на цій території знаходиться гора Довбушанка, яку дуже «полюбляють» туристи.

Своїми відвідуваннями вони наносять непоправної шкоди природним екосистемам.

Прикро, що «заблуди» які зайшли на заборонену територію, не лише наносять шкоду природі, а й нищать майно заповідника (аншлаги, інформаційні стенди та охоронні знаки).

Ліс – це домівка для рослин, тварин, комах і птахів. Сліди вовка, на мокрій від дощу траві, обстежили працівники служби державної охорони.

Відзначено також, що необхідно кошти для ремонту перехідних містків і сторожового будиночку.

На території заповідника відновлені його межі, вставлені стандартні, нового взірця межові знаки. Стан межових знаків задовільний.

Отже, необхідно посилити роботу по покращенню інфраструктури територій обходів, а також контроль по виявленню порушників природоохоронного режиму і роз’яснювальну роботу серед населення та приїжджих.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити