Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Святкові зібрання з нагоди професійного свята
Понеділок, 09 липня 2018, 08:48

У переддень Дня працівників природно-заповідної справи в кожному підрозділі природного заповідника «Горгани» відбулися святкові зібрання працівників.

В.о. директора Ярослав Петращук привітав присутніх із святом, ознайомив з його історією, наголосивши, що з метою підтримки природно-заповідної справи, враховуючи істотний внесок фахівців та професіоналів, не байдужих людей до сьогодення та майбуття стану нашої природи, на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища, 18-го серпня 2009-го року Президентом України, згідно Указу № 629/2009 встановлено професійне свято працівників природно-заповідної справи, яке тепер щорічно відзначається 7 липня.

Цінуємо ваш професіоналізм та віддану сумлінну працю, покликану зберегти й примножити для прийдешніх поколінь багатство і розмаїття мальовничої природи нашого краю – сказав доповідач.

Відзначено роботу працівників природоохоронної установи. За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи їх нагороджено грамотами Надвірнянської районної державної адміністрації та Надвірнянської районної ради, а також грамотами адміністрації та проспілкового комітету заповідника.

Колектив впевнений, що завдяки їх праці, досвіду, розумінню, ініціативності та творчій думці заплановані завдання будуть виконані.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити