Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Зустрічі з експертом проекту
Четвер, 12 липня 2018, 09:59

11 липня у візит-залі адміністративного приміщення природного заповідника «Горгани» відбулася робоча зустріч працівників установи з представником німецького проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» (German Financial Cooperation (FC) through the KfW Development Bank) Маріне Елбакідзе, яка працює над проблемами підтримки місцевих громад. Тема зустрічі: підхід фінансового партнерства.

Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов ознайомив присутніх зустрічі з напрямами діяльності та біорізноманіттям заповідника.

Експерт проекту презентувала структуру реалізації проекту та основні підходи фінансового партнерства.

Також відбулася зустріч експерта з представниками місцевих громадських організацій та органів місцевого самоврядування села Зелена.

Присутніх проінформовано про роль громадськості у реалізації проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити