Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
З життя Горган
Четвер, 26 липня 2018, 09:34

24 липня наша привітна і лагідна річка Бистриця Надвірнянська перетворилася в грізну Божу силу… Чергова повінь, людське горе, майнові збитки… от що значить для людини ЛІС…

За ініціативи начальника відділу державної охорони природного заповідника «Горгани» Василя Кисляка проведено експрес-опитування «Що значить дикі рослини в нашому житті», яке відобразить використання місцевими жителями диких рослин у їжу, народній медицині та у ветенарії.

Активно долучився до роботи, новий інженер відділу державної охорони Михайло Філюк – людина з багаторічним досвідом роботи в лісовому господарстві, любитель природи та знавець місцевих звичаїв та обрядів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити