Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Природному заповіднику «Горгани» - 22 роки
Четвер, 13 вересня 2018, 09:37

З нагоди 22-ї річниці з Дня створення природного заповідника «Горгани» (12 вересня 1996 року) в адмінбудинку установи відбулися урочистості.

В.о. директора Ярослав Петращук привітав присутніх з урочистою подією. Завдяки вашим здібностям, працьовитості, енергії та досвіду наш заповідник посів належне місце серед природно-заповідних територій України. Тут працює колектив однодумців для яких заповідник є невід’ємною частиною життя.

Присутні переглянули слайд-фільм "Наша історія 1996-2018 рр.".

Відзначено багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм багатьох наших працівників. Ветеранів, а ними вважаються працівники, що бездоганно пропрацювали в Заповіднику і мають безперервний трудовий стаж 20 років, нагороджено медаллю «Ветеран заповідника».

Також, грамотами районної державної адміністрації та районної ради і грамотами адміністрації та профкому природного заповідника «Горгани» відзначено працю природоохоронців.

Колектив установи завжди готовий наполегливо та злагоджено працювати, досягати нових вершин, виконуючи основні завдання:

  • охорона та збереження природних комплексів та об’єктів;
  • проведення наукових досліджень і спостережень за станом природного середовища;
  • поширення екологічних знань.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити