Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
ГІДні Ґорґанські косарі

 

Команда "ГІД" – Ґорґанські Іван і Дмитро – гідно представила природний заповідник "Ґорґани" на другому  Міжнародному Турнірі з ручного сінокосіння низинних боліт "Українська косовиця – 2010", який відбувся 10 вересня 2010 року  у Національному природному парку "Прип’ять-Стохід".

 

 

 

Помічник лісничого Іван Яремчук (5-те місце в індивідуальному змаганні) та інспектор Дмитро Гунда,  Ґорґанського природоохоронного науково-дослідного відділення заповідника, зайняли 7-е місце в командних змаганнях, серед 26 учасників, і отримали призи. Участь заповідника стала можлива завдяки Міжнародному проекту "Збереження і стале використання природних ресурсів Українських Карпат" і фінансовій підтримці Уряду Норвегії.

 

Організаторами турніру є Програма розвитку ООН в Україні, Державна служба заповідної справи Мінприроди України, Асоціація природоохоронних територій України та національний природний парк "Прип’ять-Стохід".

 

Природний заповідник "Ґорґани" вдячний всім за можливість брати участь в таких заходах, адже це прекрасна можливість поспілкуватись з працівниками інших природоохоронних територій і знайти вирішення спільних проблем та поділитись успіхами.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити