Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Війна і довкілля
Четвер, 15 листопада 2018, 16:55

У Міжнародний день запобігання експлуатації довкілля під час війни та збройних конфліктів, завідувачем сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» Людмилою Кравчук проведено екозаняття в Делятинській гімназії, Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

 

Екозаняття  проходили в обговоренні актуальної проблеми «Війна і довкілля». Учні 5 – 8 класів ознайомлені з історією, передумовами та метою цієї дати.
Також учнівській молоді не байдуже про екологічні наслідки війни на Сході України. В емоційній формі вони засуджували військові дії, які привели до забруднення атмосферного повітря, грунтів, підземних вод і  знищення лісів  та багатьох природно-заповідних територій.