Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
"Замість ялинки – букет"
П'ятниця, 04 січня 2019, 14:45

З метою формування екологічної культури та свідомості населення кожного року в грудні проводиться традиційна Всеукраїнська акція «Збережи ялинку!».

Акція спрямована не тільки на попередження незаконної рубки хвойних дерев, а й формування громадської думки про «ялинкову» проблему.

Працівники природного заповідника «Горгани» прагнуть переконати людей у необхідності збереження живої ялинки в лісах Карпат та пропонують можливий альтернативний варіант - замість ялинки – новорічний букет.

В Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст..№2 відбувся екологічний конкурс серед учнів 5-11 класів "Замість ялинки – букет" та «Новорічна стіннівка»

 

Учні презентували свої композиції та агітували за збереження лісу для нащадків. Екоосвітяни відзначили їх виступи буклетами та листівками природоохоронної установи.

Працівники сектору еколого-освітньої роботи відзначили творчу майстерність, уміння,фантазію, креативність учнів, педагогів, батьків у виготовленні неперевершених  новорічних букетів. Вони були вражені красою,виготовленою власноруч.

Якщо новорічні букети, замість живої ялинки, зробить більшість людей, то зеленіти нашим Карпатам.