Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Віртуальна подорож заповідниками України
П'ятниця, 11 січня 2019, 13:46

Працівниками сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» проведено екозаняття – віртуальну подорож заповідниками України, для учнів 5-го класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вчитель біології – Полатайко Надія Василівна).

Завідувач сектору Людмила Кравчук розповіла п’ятикласникам, що 11 січня відзначається День заповідників і національних парків. З розповіді присутні дізналися, що перший заповідник на території сучасної України був створений у 1886 році українським природознавцем Володимиром Дідушицьким. Це, до речі, був і перший заповідник в Європі, який являв собою природний резерват площею 22,4 га поблизу с. Пеняки (нині Бродівський район Львівської області) та одержав назву «Пам’ятка Пеняцька».

 

Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов провів віртуальну подорож перлинами незайманої природи України.

Про деякі з них, крім змістовної розповіді, учні візуально ознайомились з матеріалами про заповідники переглядаючи друковані видання.

Учнівську молодь зацікавили особливості заповідних територій та їх діяльність. Свідченням цього були численні запитання школярів, на які екоосвітянами надано вичерпні відповіді.