Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Учням про важливі функції водно-болотних угідь
П'ятниця, 01 лютого 2019, 09:24

В рамках Всесвітнього дня водно-болотних угідь працівники сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» провели екозаняття для учнів 6-9-х класів Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст.

З розповіді гостей присутні дізналися про 5 основних типів водно-болотних угідь: морські, гирлові, озерні, річкові, болотні та про їх важливі функції.

Цікавою була інформації, що водно-болотні угіддя належать до найбільш продуктивних екосистем світу. Вони є осередками біологічного різноманіття та джерелами водами; підтримують високі концентрації численних видів птахів, ссавців, земноводних, риб і безхребетних.