Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Екозаняття для студентської молоді
Четвер, 07 лютого 2019, 14:23

Працівники сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» провели екозаняття для першокурсників групи ТБ-11 дорожньо-експлуатаційного відділення Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету.

Тема заняття: «2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь». Студенти дізналися, що ця подія покликана привернути увагу громадськості та урядів різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримання стійкого розвитку нашої планети. Як майбутніх будівничих, однієї з основних інфраструктур (доріг) у нашій країні, студентську молодь цікавили законодавчі документи щодо охорони природи. Дано вичерпну відповідь, а саме, що в Україні охорона довкілля регулюється. Законом  України «Про охорону навколишнього природного середовища», а питання охорони, використання та відтворення водно-болотних екосистем ще й Водним кодексом України.

 

Студенти також ознайомилися з інформацією про відтворення мангрових лісів і торфовищ, зменшення впливу цунамі за допомогою коралових рифів та дії ураганів. Адже все це несе негативні наслідки.

За допомогою друкованих матеріалів присутні поглибили свої знання про тваринний та рослинний світ водно-болотних угідь.