Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Роль заповідних територій в охороні водно-болотних угідь
Понеділок, 11 лютого 2019, 14:20

На запрошення вчителя біології Кисляк Марії Ярославівни працівники сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» завітали до НВК с. Бабче Богородчанського району Івано-Франківської області.

Зайшовши в приміщення і прочитавши вислів на стенді, виникає думка про те, що одним з пріоритетних напрямів у школі є еколого-освітній.

 

Для п’ятикласників проведено екозаняття «Роль заповідних територій в охороні водно-болотних угідь».

 

Завідувач сектору Людмила Кравчук презентувала історію створення, діяльність і біорізноманіття природного заповідника «Горгани».

Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов ознайомив школярів з датою зеленого календаря, що відзначалася нещодавно, а саме, Всесвітнім днем водно-болотних угідь.

Діти з цікавістю переглянули презентацію, з детальним поясненням, про водно-болотні угіддя, які знаходяться під охороною Рамсарської конвенції.

Про особливості життєдіяльності представників флори та фауни заболочених містин регіону, присутні дізналися з інформаційних матеріалів.

Дана зустріч стала поштовхом для тіснішої співпраці учнівського та педагогічного колективів навчального закладу.