Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Ліс і вода – джерело життя
Вівторок, 26 березня 2019, 14:41

Члени дитячого екологічного клубу «Арніка», з нагоди екологічних дат березня Міжнародного дня лісів та Всесвітнього дня водних ресурсів, завітали на чергове засідання. Тема зустрічі: «Ліс і вода – джерело життя».

Учасників засідання проінформовано з історією і метою проведення екологічних дат. Присутні переглянули відеофільм «Знайомство з лісом», обговорення якого відбулося під керівництвом провідного фахівця сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» Романа Кузнєцова.

Який ліс без весняних квітів? Члени клубу ознайомлено з презентацією «До краси можна доторкнутись тільки серцем» з детальним роз’ясненням завідувача сектору Людмили Кравчук.

Підсумком одержаних знань було проведення вікторини «Квіти весняного лісу» та вправи «Розсипанка» про ранньоквітучі рослини.

Небайдуже юннатам, яку воду споживають. Але, щоб вона була чистою необхідно відноситись до неї належним чином. Як саме, розповів присутнім Роман Ігорович.

Перегляд відеофільму «Велика таємниця води» розширив одержані знання присутніх.