Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Заходи до екологічних дат
Середа, 27 березня 2019, 08:13

У загальноосвітній школі № 3 м. Надвірна приділяється велика увага екологічній освіті та вихованню молоді. До екологічних дат проводяться різні заходи. Інформаційні матеріали та малюнки, підготовлені учнями школи, знайомлять всіх з датами «зеленого» календаря.

 

«Збережемо первоцвіти під мелодію весни» - під такою назвою пройшов захід-подорож до весняного лісу для другокласників навчального закладу.

На запрошення організаторів, екоосвітяни природного заповідника «Горгани» прийняли в ньому участь. Дітям розповіли про ліс, правила поведінки в ньому.

З цікавістю учні дивилися відеофільм «Знайомство з лісом».

На одній із зупинок подорожі другокласники познайомилися з ранньоквітучими рослинами весняного лісу.

Діти слухали про першоцвіти розповіді дорослих (гостей і вчителя), виступали з інформаційними повідомленнями, відгадували загадки, декламували вірші.

Для популяризації бережливого ставлення до першоцвітів, серед учнів школи, учасники заходу розмалювали листівки (підготовлені працівниками сектору еколого-освітньої роботи заповідника).