Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Природоохоронці долучилися до акції «Година Землі – 2019»
Понеділок, 01 квітня 2019, 16:24

Година Землі заохочує сотні мільйонів людей по всьому світу щось змінити у своєму житті заради Планети.

Працівники адміністрації природного заповідника «Горгани» приєдналися до тих людей, кому небайдужа доля Землі.

Перед проведенням заходу присутні переглянули відеоматеріали «Крик Землі» та «Як змінюється світ через глобальне потепління».

 

 

На одну годину виключено всі прилади в приміщенні і, при свічках, обговорено внесок кожної людини в збереження довкілля.

 

Провідний фахівець сектору еколого-освітньої роботи заповідника Роман Кузнєцов провів історичний екскурс проведення Години Землі у світі та в Україні з дня першого відзначення цього дня (2007 рік) до сьогодення.

Одержана інформація викликала жваву дискусію серед працівників природоохоронної установи. Кожен висловлювався про те, що ми, дорослі, відповідальні за те, яким залишимо світ своїм нащадкам.

У виступах наголошувалося, що необхідно:

щоб у країні діяли прийняті нормативні природоохоронні документи за виконанням яких необхідний контроль, а також дотримання їх кожною людиною;

пам’ятати, що планета має певний ресурс, який використовувати треба раціонально;

усвідомити, що рубаємо гілку на якій сидимо;

виховувати дітей екологічно грамотними і розпочинати це в родині, бо дошкільні навчальні заклади та школи вже пророщують те зерно, що посіяно.