Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Змагання учнівських лісництв
Понеділок, 13 травня 2019, 07:55

Нещодавно відбувся районний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Надвірнянщини.

 

Екоосвітянами заповідника надавалися ґрунтовні методичні рекомендації при підготовленні членів учнівського лісництва до змагань.

Провідний фахівець сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» Роман Кузнєцов був членом журі зльоту.

В зльоті взяли участь 4 учнівські лісництва із загальноосвітніх шкіл:            с. Пнів, с. Пасічна, с. Бистриця і селища Ланчин. Представники учнівських лісництв показали високий рівень знань про представників лісової флори і фауни та особливості проведення природоохоронної та наукової роботи.

Переможець районного етапу конкурсу – члени учнівського лісництва Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом Андрія Вірсти.