Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Супергерої рятують планету
Четвер, 23 травня 2019, 07:44

Працівники сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» прийняли активну участь у Дитячому Форумі-фестивалі дитячого читання «Книгоманія» – «Супергерої рятують планету». Головна тема форуму: «Порятунок нашої планети від сміття»

 

 

Учасниками заходу були діти та дорослі з різних областей України. Вони мали можливість ознайомитися із зоокутком і виставкою кактусів та сукулентів, а також прийняти участь у роботі різних секцій.

Багатолюдно було біля виставкової експозиції природного заповідника «Горгани». Діти та дорослі мали нагоду більше дізнатися про географічне розташування, історію створення, діяльність і біорізноманіття природоохоронної установи.

За допомогою розповідей, друкованих видань і гри «Стежками заповідника «Горгани» учні Сихівського ліцею, Бориславської гімназії, загальноосвітніх шкіл: № 99 м. Львів, № 3 м. Городок, № 5 м. Дрогобич, № 2 м. Золочів та інші, віртуально побували в Горганах.

Багато бажаючих хотіли би побачити це наяву.

Такі заходи прищеплюють дітям любов до природи, підвищують їх екологічну культуру.

Організатори висловили подяку екоосвітянам за популяризацію природно-заповідних територій серед учасників Форуму.