Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
До природи доторкнулися серцем
Вівторок, 28 травня 2019, 07:26

Вже вдруге вихованці Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру, в супроводі батьків, друзів, вчителів, відвідали територію неподалік адмінбудівлі Горганського науково-дослідного відділення природного заповідника «Горгани».

 

Вони насолоджувалися п’янким повітрям гір, вслухалися у спів пташок і шум швидкоплинної річки Бистриця Надвірнянська.

Працівники сектору еколого-освітньої роботи ознайомили присутніх з біорізноманіттям заповідника.

Діти мали можливість доторкнутися руками до хвої смерічок, побачити різноманітні породи дерев, поспостерігати за лісовою мишею, скуштувати квасеницю звичайну.

За допомогою друкованих видань та гри «Стежками заповідника «Горгани» всі віртуально мандрували територією природоохоронної установи.

Екоосвітяни відповіли на численні запитання гостей.

Діти поверталися додому з бажанням розповісти друзям про чарівний куточок недоторканої природи, куди хочеться повертатися знову і знову.