Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Природничі миті життя
Четвер, 30 травня 2019, 08:10

Зупинити мить в сучасному житті практично неможливо. Фотографія ж, як машина часу, технічно зупиняє цю мить. А робити світлини по-справжньому, через серце і давати можливість іншим роздивитися світ, який їх оточує, навчають на фотогуртках.

Працівники сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» прийняли участь у засіданні обласного методичного об’єднання керівників фотографічних гуртків, який відбувся на базі Надвірнянської районної станції юних техніків.

 

Завідувач сектору Людмила Кравчук розповіла присутнім про роль кожної людини у покращенні довкілля, збереженні його біологічного та ландшафтного різноманіття. Адже, велику роль у популяризації стану навколишнього природного середовища відіграють роботи фотомайстрів.

Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов презентував основні напрямки діяльності та біорізноманіття заповідника.

Учасникам засідання проведено віртуальну подорож по науково-пізнавальній стежці «Греготи Горган».

З розповіді – презентації гості також дізналися багато цікавого про національні парки Європи  та їх біорізноманіття.

Тісна співпраця природо охоронців і фотографів об’єднає зусилля у висвітленні цінних природних екосистем.