Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Руйнуючи навколишнє середовище ми знищуємо своє майбутнє
Вівторок, 04 червня 2019, 14:04

На запрошення організаторів, працівники сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» прийняли участь у засіданні-семінарі обласного методичного об’єднання  викладачів біології коледжів Івано-Франківщини. Тема: «Охорона навколишнього природного середовища».

Захід відбувся на базі Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету.

 

Екоосвітяни ознайомили учасників засідання з найактуальнішою проблемою сьогодення – охороною довкілля.

Завідувач  сектору природоохоронної установи Людмила Кравчук у своїй розповіді акцентувала увагу на важливих датах екологічного календаря.

Однією з дат є 5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища, напередодні якої відбувався захід. Цей день вважається однією з найважливіших подій і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу. Він є прекрасною нагодою зробити хоча б один крок до покращення довкілля.

Провідний фахівець сектору заповідника Роман Кузнєцов провів екскурс природно-заповідними територіями. У всіх була нагода ознайомитися з презентацією    «Природно-заповідний  фонд України».

Розгорнутою  і детальною була розповідь-презентація про діяльність і біорізноманіття природного заповідника «Горгани»

По закінченню віртуальної подорожі науково-пізнавальною стежкою «Греготи Горган» Роман Ігорович змістовно відповів на численні запитання.

В багатьох викладачів виникло бажання побувати на цих теренах з своїми студентами.

А ми, з свого боку, як екоосвітяни, прагнемо, щоб екологічна свідомість стала невід’ємною частиною свідомості громадян, щоб усі відчули свою причетність до справи збереження навколишнього середовища.