Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Знайомство з об’єктом природно-заповідного фонду
Четвер, 13 червня 2019, 09:21

Під час навчальної практики «Знайомство з об’єктами природно-заповідного фонду» до природного заповідника «Горгани» завітали студенти географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка спеціальності «Екологія».

 

Про історію створення та завданнями заповідника присутніх проінформувала завідувач сектору еколого-освітньої роботи Людмила Кравчук.

Основні завдання природоохоронної установи стосовно охорони та збереження природних комплексів і об’єктів, розповів начальник відділу державної охорони Василь Кисляк.

З особливостями зростання деревостанів на кам’янистих розсипах та проведенням науково-дослідних робіт ознайомив т.в.о. заступника директора з науково-дослідної роботи Степан Юсип.

Майбутні екологи переглянули слайд-фільм «І на камінню ростуть дерева».

Вони також ознайомилися з основним науковим документом заповідника – «Літописом природи» і одержали вичерпну відповідь на свої запитання.