Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Природа – окраса, а не смітник
П'ятниця, 14 червня 2019, 14:28

Природний заповідник «Горгани» партнер у виконанні молодіжного проекту «Роздільний збір сміття – шлях до чистоти міста». В рамках реалізації проекту провідний фахівець сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» Роман Кузнєцов провів роз’яснювальну кампанію серед бібліотечних працівників Надвірнянської центральної бібліотечної системи.

 

Присутніх проінформовано про питання засміченості, як глобальної проблеми людства. Роз’яснено про основні принципи вирішення проблеми, а саме, роздільній збір твердих побутових відходів.

Учасники заходу переглянули відеофільм про красу природи.

Перегляд відеофільму спонукав замислитись над внеском кожної  людини в охорону довкілля, щоб природа була окрасою, а не смітником.