Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Курс волонтерського менеджменту
П'ятниця, 21 червня 2019, 13:50

Міжнародний досвід показує, що вирішенню проблеми стану екології в природоохоронних територіях допомагають ефективні програми із залучення волонтерів.

У рамках проекту International Volunteer Exchange 2019 за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини громадською організацією, яка розвиває волонтерство та волонтерські спільноти для позитивних змін в Україні – Ukrainian Volunteer Service, у співпраці з німецькою неурядовою організацією, що посилює громадянське суспільство у Східній Європі – Dekabristen e.V., було проведено 5-денне навчання із залученням волонтерів і роботи з ними для працівників заповідників, національних парків та інших природоохоронних територій.

Працівники природного заповідника «Горгани» Вікторія Дем’янець і Роман Кузнєцов прийняли у ньому активну участь.

 

 

Присутніх ознайомлено з волонтерським рухом в Україні та його особливостями.

Опрацьовані підходи та форми роботи з волонтерами, а також залучення фінансування на волонтерські програми.

Мотивація, інтеграція та адаптація волонтерів обговорено в групах.

Підсумком навчання було видача сертифікатів.

Курс волонтерського менеджменту для заповідників та національних парків – це можливість залучати волонтерів щодо надання методичної і практичної допомоги у збереженні цінностей заповідних територій.