Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Перший календарний літній день у природному заповіднику «Горгани»
Вівторок, 02 червня 2020, 13:47
Перший календарний літній день у природному заповіднику «Горгани» виявився з сильним дощем та мокрим снігом. Температура повітря від +1˚ до +7˚С. Сніговий покрив гірських вершин поступово розтає (локально лежать білі снігові плями). Минула лавинна небезпека, але натомість настала загроза повені. Тижневі дощі і танення снігу можуть спричинити наводнення. Зараз ліс знаходиться в стані спокою. Скрізь в лісових хащах панує тиша, бо тут народжується багато лісової фауни, а в деяких видів ще триває період парування. В заповіднику він оголошений сезоном тиші (квітень-червень). В цей час державна служба охорони в природному заповіднику «Горгани» працює в посиленому режимі. Проводяться рейди–перевірки в місцях, які найбільш небезпечні до порушень природоохоронного режиму.