ҐорҐани

Природний

заповідник

Співпраця з охоронцями природи Назавизівської ЗОШ І-ІІІ ст.

В загальноосвітній школі села Назавизів (директор Будзак Ярослав Васильович) вже з дитинства прищеплюють любов до природи. Про це свідчить доглянуті, квітучі клумби біля школи.


Діти не тільки вивчають природничі дисципліни, вони ще й займаються в гуртках екологічного спрямування.

На запрошення керівника гуртка «Юні охоронці природи», Кугутяк Наталі Василівни, що функціонує при школі, завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук та провідний фахівець сектору екологічної освіти ПЗ «Ґорґани» Роман Кузнєцов завітали до навчального закладу.

Упродовж заняття гуртка в 4 класі гості розповіли про заповідні території Надвірнянщини. Під час гри «Стежками заповідника «Ґорґани» діти уявно помандрували стежками заповідника; з великим задоволенням і цікавістю складали слова, пазли, відгадували загадки.

На занятті в 6-му класі діти дізнались про природно-заповідний фонд, детально ознайомились про діяльність заповідника щодо охорони природних комплексів Ґорґан.


Друковані видання заповідника подаровані школі.


З нагоди свята – Дня екологічних знань, працівникам заповідника, як науковій установі, завданням якої є популяризація екологічних знань, подаровано сову виготовлену гуртківцями.