ҐорҐани

Природний

заповідник

Знайомство учнів з біорізноманіттям заповідника

Знайомство учнів з біорізноманіттям заповідника Чим вищий рівень знань дітей про природу, тим більше вони виявляють пізнавальний інтерес до неї. Неабияку роль у сприйнятті об’єктів природи відіграють екскурсії.
Екскурсія у природному заповіднику «Ґорґани» проводяться по науково-пізнавальній стежці «Ґреготи Ґорґан». З нагоди Міжнародного дня біорізноманіття учні Надвірнянської ЗОШ І-III ст. № 3 – активні учасники спільних заходів (екологічні години, учнівські конференції, вікторини, круглі столи) ознайомилися з представниками флори та фауни заповідника.
Завідувач сектору екологічної освіти заповідника Людмила Кравчук ознайомила молодь з характеристикою Міжнародного дня біорізноманіття та правилами поведінки в природі. Перш ніж ступити на територію заповідника провідний фахівець сектору екоосвіти Роман Кузнєцов ознайомив екскурсантів з діяльністю ПЗ «Ґорґани» та маршрутом, наголосивши, що біологічне різноманіття – одне із наших найбільших цінностей. Багатий видовий склад рослин зачарував, як дітей, так і вчителів.
У всіх було велике бажання дізнатися про все якнайбільше. По закінченню екскурсії учні з захопленням казали: - «Ми вдячні людям, які оберігають ці перлини для нас і мріємо побувати тут знову».