ҐорҐани

Природний

заповідник

Закріплення знань про фауну

Працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» провели екогодини для учнів початкових класів Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Завідувач сектору Людмила Кравчук проінформувала дітям, що кожної години з лиця нашої матінки Землі безповоротно зникають три види тварин. Навіть не віриться!
Кожен день відходять в історію близько 70-ти видів флори і фауни нашої планети. Біологічне різноманіття Землі неухильно скорочується величезними темпами. Ще в 1931-му році прихильники руху захисту природи, на Міжнародному конгресі, що проходив в італійській Флоренції, враховуючи сумну динаміку розвитку відносин людини і природи, ініціювали установити щорічний Всесвітній день захисту тварин, який було прийнято відзначати 4-го жовтня.
Дата проведення Дня тварин була вибрана на честь дня пам’яті відомого католицького священика Франциска Ассизького, померлого 4-го жовтня 1226-го року, котрий вважається в католицькій культурі покровителем тварин. Учні з розповіді Людмили Петрівни дізналися про тваринний світ заповідника за допомогою буклету-гри «Лісові санітари».
Бібліотекар школи Любов Андрійович презентувала книги про тварин, з якими можна ознайомитися у шкільній бібліотеці. Підсумком одержаних знань була робота над розмальовками тварин.