ҐорҐани

Природний

заповідник

Екологічні роботи в Парищенській школі

Працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» завітали до Парищенської ЗОШ І-III ст., де провели екологічні уроки для учнів 5-11-х класів. Вчителів та учнів проінформовано, що праліси та старовірові ліси (площа 753,48 га), які зростають на території заповідника включені до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Продемонстровано презентацію «Праліси ПЗ «Ґорґани»».
Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук ознайомила присутніх з датами «зеленого» календаря грудня. Вона розповіла, що 11 грудня відзначатиметься Міжнародний день гір, встановлений за рішенням 57-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у січні 2003 року.
Міжнародне співтовариство організовує в цей день заходи на всіх рівнях з метою пропаганди значення сталого розвитку гірських регіонів. Щорічне відзначення Міжнародного дня гір проходить під певним гаслом. «Гори під тиском: зміна клімату, голод, міграція» - тема Міжнародного дня гір 2017 року.
Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов презентував присутнім слайдфільм «Вершинами «Ґорґан» (з детальним роз’ясненням).
Підсумком отриманих знань було розв’язування філвордів «Знайомство з горами». Акцентовано увагу присутніх на проведенні в грудні акції «Збережи ялинку». В шкільну бібліотеку подаровані нові друковані видання заповідника.