ҐорҐани

Природний

заповідник

Юннатам про водно-болотні угіддя

У візит залі адміністрації проведено екологічне заняття для вихованців гуртка «Лікарські рослини» Надвірнянського районного еколого-натуралістичного центру для дітей та юнацтва, який діє при Стримбівській ЗОШ І-II ст.
Завідувачка сектору екологічної освіти Людмила Кравчук розповіла юним природолюбам про важливість охорони водно-болотних угідь в Україні та регіоні. Діти з цікавістю переглянули презентацію, з детальним роз’ясненням, провідного фахівця сектору Романа Кузнєцова «Водно-болотні угіддя створюють у містах сприятливі умови для життя», з якої дізналися про водно-болотних угідь України. За допомогою плакатів гуртківці ознайомились з представниками флори та фауни (риби, земноводні та птахи) заболочених місцин заповідника.
З гри «Земноводні природного заповідника «Горгани» діти дізналися про життєвий цикл і морфологічні особливості земноводних. Про відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь проінформовано і вихованців гуртка «Природа у народознавстві», що діє при Надвірнянському районному еколого-натуралістичному центрі для дітей та юнацтва.
Діти поглибили знання про цінність водно-болотних угідь за допомогою перегляду презентації та розповіді Романа Ігоровича.