ҐорҐани

Природний

заповідник

Участь у семінарі-практикумі

Експедиції, які проводиться з учнівською молоддю з метою вивчення історії рідного краю, довкілля, явищ соціального життя, світової цивілізації, географічних, етнографічних, історичних об'єктів та польові практики – поглиблення і розширення знань дітей, отриманих у процесі вивчення теоретичного курсу та творче використання цих знань на практиці; озброєння їх уміннями та навичками проведення спостережень у природі, збирання та опрацювання польового матеріалу, відіграють важливу роль в екологічному вихованні.
Провідний фахівець сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» Роман Кузнєцов взяв участь у семінарі-практикумі «Експедиційно-польові практики, експедиції, як форми екологічного виховання» організованого департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації 26 квітня 2018 р.
Виступ-презентація Романа Ігоровича «Методика проведення фенологічних спостережень під час екскурсій, походів, експедицій» зацікавила присутніх.
Практичною частиною заходу була польова практика з ботаніки проведена керівником гуртків Івано-Франківського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Ольгою Глушко.