ҐорҐани

Природний

заповідник

Нехай Земля квітує всюди

На запрошення провідного бібліотекаря Ланчинської міської бібліотеки для дорослих Любові Дутчак працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» взяла участь у зустрічі з викладачами та учнями – старшокласниками Ланчинського ліцею ім. Юрія Шкрумеляка Ланчинської ОТГ – директор Дикан Т.М., навчається 628 учнів. 

Мета заходу – виховати в учнів любов до природи, почуття прекрасного. Навчити відчувати красу рідного краю, слухати душу природи, формувати внутрішню потребу берегти та примножувати навколишній світ частиною якого є заповідні території. Завідувач сектору Людмила Кравчук презентувала історію створення, діяльність та біорізноманіття природного заповідника «Ґорґани». 

Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов ознайомив присутніх з презентацією «Природно-заповідний фонд України», з якої вони дізналися про категорії заповідності, різновиди та розташування об’єктів ПЗФ. Працівниками бібліотеки оформлено книжку виставку на природничу тематику, з якою ознайомились всі охочі. 

Підсумовуючи зустріч, Любов Василівна звернулася до учасників заходу: 

«Нехай Земля квітує всюди - Природу бережімо люди! 

Все на землі, все треба берегти – 

І птаха й звіра, і оту рослину, 

Не чванься тим, що цар природи ти – 

Бо врешті, ти його частинка.»