ҐорҐани

Природний

заповідник

Поглиблення знань про природний заповідник «Ґорґани»

Поглиблення знань про природний заповідник «Ґорґани» Напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища в адміністративне приміщення природного заповідника «Ґорґани» завітали студенти групи Е-22 спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
За допомогою стендів і фото вони ознайомилися з представниками рослинного і тваринного світу території природоохоронної установи. Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов провів презентацію про діяльність заповідника, наголосивши на тому, що 7 липня 2017 року комітет ЮНЕСКО прийняв рішення щодо розширення номінації «Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини» у «Букові праліси Карпат та інших регіонів Європи».
Позитивному результату передувала кропітка робота працівників наукового відділу. Включення до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО відкриває великі перспективи щодо розширення території заповідника для збереження пралісів та старовікових лісів Ґорґан, посилення охорони його територій та поглиблення наукових досліджень.
Для детальнішого ознайомлення з біорізноманіттям Ґорґан молодь переглянула відеофільм «І на камінні ростуть дерева». В майбутніх екологів зародилося бажання пройти стежками природного заповідника «Ґорґани».