ҐорҐани

Природний

заповідник

Святкові зібрання з нагоди професійного свята

У переддень Дня працівників природно-заповідної справи в кожному підрозділі природного заповідника «Ґорґани» відбулися святкові зібрання працівників. 

В.о. директора Ярослав Петращук привітав присутніх зі святом, ознайомив з його історією, наголосивши, що з метою підтримки природно-заповідної справи, враховуючи істотний внесок фахівців та професіоналів, не байдужих людей до сьогодення та майбуття стану нашої природи, на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища, 18-го серпня 2009-го року Президентом України, згідно Указу № 629/2009 встановлено професійне свято працівників природно-заповідної справи, яке тепер щорічно відзначається 7 липня. 

Цінуємо ваш професіоналізм та віддану сумлінну працю, покликану зберегти й примножити для прийдешніх поколінь багатство і розмаїття мальовничої природи нашого краю – сказав доповідач. 

Відзначено роботу працівників природоохоронної установи. За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи їх нагороджено грамотами Надвірнянської районної державної адміністрації та Надвірнянської районної ради, а також грамотами адміністрації та профспілкового комітету заповідника.

Колектив впевнений, що завдяки їхній праці, досвіду, розумінню, ініціативності та творчій думці заплановані завдання будуть виконані.