ҐорҐани

Природний

заповідник

Учні за збереження біорізноманіття

Вітаємо на нашому сайті!
Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності.
В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.
Дивовижний острівець, де збереглася у своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори та фауни. Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи.

Нещодавно, провідним фахівцем сектору екоосвіти природного заповідника «Ґорґани» Романом Кузнєцовим була проведена розповідь-презентація природного заповідника «Ґорґани» для учнів Надвірнянської ЗОШ І-III ст. № 2. Місце проведення Надвірнянська центральна районна бібліотека.
Захід приурочений Міжнародному дню біорізноманіття. Присутнім ознайомились зі створенням, основне призначення, структурою заповідника, з різноманітністю флори та фауни заповідника. Також їм продемонстровано фільм про заповідник «І на камінню теж ростуть дерева». Учні з цікавістю і захопленням ставили запитання про рослинний і тваринний світ заповідника.
Роман Кузнєцов разом із завідувачем відділу краєзнавчої літератури Р. Грушецькою ознайомили присутніх з друкованою продукцією заповідника.