ҐорҐани

Природний

заповідник

Природному заповіднику «Ґорґани» - 22 роки

З нагоди 22-ї річниці з Дня створення природного заповідника «Ґорґани» (12 вересня 1996 року) в адмінбудинку установи відбулися урочистості.
В.о. директора Ярослав Петращук привітав присутніх з урочистою подією. Завдяки вашим здібностям, працьовитості, енергії та досвіду наш заповідник посів належне місце серед природно-заповідних територій України. Тут працює колектив однодумців для яких заповідник є невід’ємною частиною життя. Присутні переглянули слайд-фільм "Наша історія 1996-2018 рр.".
Відзначено багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм багатьох наших працівників. Ветеранів, а ними вважаються працівники, що бездоганно пропрацювали в Заповіднику і мають безперервний трудовий стаж 20 років, нагороджено медаллю «Ветеран заповідника». Також, грамотами районної державної адміністрації та районної ради та грамотами адміністрації та профкому природного заповідника «Ґорґани» відзначено працю природоохоронців.
Колектив установи завжди готовий наполегливо та злагоджено працювати, досягати нових вершин, виконуючи основні завдання:
  • охорона та збереження природних комплексів та об’єктів; 
  • проведення наукових досліджень і спостережень за станом природного середовища; 
  • поширення екологічних знань.