ҐорҐани

Природний

заповідник

«Цікава новинка»

«Цікава новинка» – гра «Стежками заповідника «Горгани»»

В природному заповіднику «Горгани», створеного авторкою Світланою Лахвою, за підтримки керівників проекту Тараса Ямелинця, Соломії Рожко, Богдана Проця та команди працівників заповідника – Василя Кисляка, Ярослава Голинського, Мирона Шпільчака, Людмили Кравчук, видано гру «Стежками заповідника «Горгани». Друк профінансовано урядом Норвегії та підтримано Всесвітнім фондом природи в рамках міжнародного проєкту «Збереження та стале використання природних ресурсів Українських Карпат».

Сподіваємось нове видання буде цікаве не тільки дітям. Ви зможете побувати на території заповідника, не виходячи з кімнати. Грати можна всією сім’єю. Обов’язково прочитайте правила поведінки в заповіднику і вперед, в подорож казковими стежками заповідної території... Найважчим моментом буде, коли Ви пройдете половину шляху і натрапите на сміття – треба його зібрати і повернутись на старт, та не засмучуйтесь - це тільки гра.

На ділі, сподіваємось, ні Ви, ні ваші друзі, ніхто, не буде смітити в природі. В житті все набагато складніше - сміття довго не розкладається, воно заважає рослинкам і тваринам, та зрештою псує таку дивовижну природу нашого краю.
Працівники заповідника щиро сподіваються на те, що гра вам сподобається. Успіхів Вам!!!