ҐорҐани

Природний

заповідник

Школярам-гімназистам про захист тварин

На запрошення вчителя біології Івано-Франківського ПНВК католицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-гімназії св. Василія Великого Кокар Наталії Василівни, до навчального закладу завітали працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани».
Уже з фойє плакати та листівки на дверях класних кімнат розповідали про Всесвітній день захисту тварин. Проведено екологічні заняття в 6-7-х класах.
Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук презентувала діяльність природоохоронної установи провела віртуальну подорож територією заповідника за допомогою гри «Стежками заповідника «Ґорґани».


Провідний фахівець сектору екоосвіти Роман Кузнєцов ознайомив присутніх з фауною заповідника, звернувши увагу на тварин, занесених до Червоної книги України також учні з цікавістю переглянули відеофільми та презентації щодо гуманного ставлення до братів наших менших.


Учні активно дискутували на рахунок відношення людини до тварин, правильно відповідали на запитання вікторини. У бібліотеку школи подаровані друковані видання заповідника.