ҐорҐани

Природний

заповідник

Учнівській молоді про водно-болотні угіддя

В рамках відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь (2 лютого), працівниками сектору екологічної освіти проведено екозаняття в 9-класі Надвірнянської ЗОШ І-III ст. № 3.
Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцова ознайомив учнівську молодь з Рамсарською конвенцією. Головною ціллю якою є збереження і раціональне використання водно-болотних угідь як засіб досягнення сталого розвитку в усьому світі. На сьогодні до Рамсарської конвенції приєдналося 169 держав, а загальна кількість Рамсарських угідь перевищила 2284, із загальною площею 220673362 га.
У 2018 році за пропозицією Рамсарської конвенції Всесвітній день водно - болотних угідь відзначається під лозунгом: «Водно-болотні для збалансованого розвитку міста». Учням продемонстровано, з детальним роз’ясненням, презентацію «Водно-болотні угіддя створюють у містах сприятливі умови для життя» (запропоновану Міністерством екології та природних ресурсів України).
Людмила Петрівна доповнила розповідь колеги. Вона ознайомила присутніх з рослинним та тваринним світом заболочених місцин ПЗ «Ґорґани» та водно-болотних угідь міста.