ҐорҐани

Природний

заповідник

Екогодина в Християнсько-екологічній школі

Працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» в черговий раз завітали до Християнсько-екологічної школи, яка функціонує при Черниківському природоохоронному науково-дослідному відділенні. Вони провели екологічну годину з учнями 6-го класу Черниківської ЗОШ І-II ст. Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук ознайомила школярів з екологічними датами березня: Всесвітнім днем дикої природи, Міжнародним днем лісів, Всесвітнім днем водних ресурсів, проведенням операції «Первоцвіт». Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов розповів присутнім про різновиди хвойних порід дерев на прикладах ялиці білої та сосни кедрової європейської.
Діти дізналися про мешканців лісових екосистем з листівок «Тварини природного заповідника «Ґорґани», які занесені до Червоної книги України».
З плакатів «Види птахів ПЗ «Ґорґани», «Види рослин ПЗ «Ґорґани», які входять до списку CITIES (додатку Міжнародної конвенції про торгівлю видами дикої флори й фауни, що перебувають під загрозою зникнення)», розроблених працівниками сектору екологічної освіти, слухачі дізналися про рослини та птахи, які внесені до списку видів дикої флори й фауни, що перебувають під загрозою зникнення.

Діти з задоволенням відповідали на питання вікторини «Ліс – неоціненний скарб природи», яка поглибила знання про представників місцевої дендрофлори.