ҐорҐани

Природний

заповідник

Поглянь – Земля благає допомоги

Все тіснішою стає співпраця працівників сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» з бібліотекарями району.
22 квітня у читальному залі Надвірнянської бібліотеки для дорослих, було проведено акцію присвячену Дню Землі. Завідувач краєзнавчого відділу центральної районної бібліотеки Раїса Грушецька ознайомила присутніх з метою проведення заходу. Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук презентувала діяльність та біорізноманіття однієї з перлин нашої Землі – природного заповідника «Ґорґани».
Звернуто увагу на те, що завдяки природо-заповідним територіям буде збережено велику частину планети Землі. Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов розповів про історію започаткування та відзначення Дня Землі, продемонструвавши слайд-шоу «22 квітня – Всесвітній День Землі» та відеофільм «Останній день Землі» з детальним роз’ясненням.
Завідувач відділу обслуговування користувачів Надія Мартинюк провела годину корисних екологічних порад «Увійди у природу другом». Присутніх ознайомлено з виставкою-застереженням «Земля благає допомоги».