ҐорҐани

Природний

заповідник

Навчання з підвищення кваліфікації

Нещодавно працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» Людмила Кравчук і Роман Кузнєцов підвищили свою кваліфікацію на навчанні, яке було організовано Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління.
Тема: «Збереження і збагачення природної та культивованої дендрофлори в об’єктах природно-заповідного фонду України». Теоретична частина навчання проходила на базі Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, а практична на території, який функціонує при університеті.
Практична частина навчання проходила по території загальнодержавного дендрологічного парку «Дружба» ім. З. Павлика. Під час презентаційної частини заняття директор Козак Тетяна Іванівна розповіла учасникам навчання про історію створення, особливості функціонування і перспективи розвитку дендропарку. Під час екскурсії наукові співробітники дендропарку ознайомили присутніх з інтродукованими представниками дендрофлори із різних куточків земної кулі та методами їх акліматизації.

Працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» Людмила Кравчук і Роман Кузнєцов також взяли участь у навчанні з підвищення кваліфікації на тему: "Збереження, відтворення та використання лісових екосистем як складників екомережі та природно-заповідного фонду України", яке відбулося на базі Надвірнянської районної державної адміністрації та адмінприміщення Надвірнянського держлісгоспу.
Організатор навчання Державна екологічна академія.