ҐорҐани

Природний

заповідник

Свято «Живи, Земле!» у Катехитичній школі

На запрошення керівник гуртків Світлани Костик і Надії Микитишин працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» завітали до Катехитичної школи ім. Блаженного Симеона Лукача, на захід «Живи, Земле!».

Це навчальний заклад, де в першу чергу молоді християни пізнають глибини Христового вчення, це школа живої участі в житті християнської спільноти. Школа, яка стає середовищем дозрівання і зросту у вірі та діленням нею з іншими.

В позаурочний час учнів очікують різноманітні гуртки: фізкультури, шаховий, писанкарства, «умілі руки», драматичний, англійської мови, художньої творчості, української кухні, журналістики.

Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук презентувала діяльність заповідника (історію створення, біологічне різноманіття).

Провідний фахівець сектору екоосвіти  Роман Кузнєцов звернув увагу присутніх, що нещодавно відзначався Міжнародний день захисту тварин і розповів про фауну заповідника, акцентувавши на видах, які занесені до Червоної книги України.

Директор Катехитичної школи о. Петро Мойсик висловив бажання у подальшій тісній співпраці школи з природним заповідником «Ґорґани».

Яскравим було свято, де основним лейтмотивом є відношення людини до природи.

Свято розпочалось і закінчилось молитвою.