ҐорҐани

Природний

заповідник

Чергова зустріч у навчально-реабілітаційному центрі

Щорічно, 3 грудня відзначають Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.

З нагоди даного дня працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» вкотре завітали в Івано-Франківській   навчально-реабілітаційний центр – загальноосвітній навчальний заклад, метою діяльності якого є реалізація права на освіту дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими складними вадами розвитку.


До структури закладу входять дитячий садок і школа для дітей з вадами інтелекту та дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Всього в центрі перебуває 193 дитини, віком від 4 до 18 років.


Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук привітавши присутніх зі святом звернула увагу на те, що люди з обмеженими фізичними можливостями займають активну життєву позицію щодо охорони та збереження довкілля. Людмила Петрівна розповіла про рослинний світ заповідника, провівши віртуальну подорож «Стежками заповідника «Ґорґани».


Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов презентував учасникам заходу тваринний світ заповідника (за допомогою буклетів: «Світ тварин», «Лісові санітари», «Земноводні природного заповідника «Ґорґани»), а також провів для дітей вікторину «Тварини довкола нас».  Переможці вікторини нагородженні друкованими виданнями.


Працівники заповідника повідомили про те, що на даний час проводиться акція «Збережи ялинку», метою якої є збереження і охорона хвойних лісів. Продовженням розповіді було проведення майстер-класу з виготовлення штучної ялинки.


Активна участь вихованців закладу під час проведення заходу є свідченням того, що хоч на їх долю випали нелегкі випробування, однак діти, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Їх мужність і оптимізм – взірець для інших.