Welcome to the site of

Nature Reserve "Gorgany"! 

 

 

 

This site was created with the support of the Goverment of Norway and WWF.

 
Віртуальна подорож заповідниками України
Friday, 11 January 2019 13:46
There are no translations available.

Працівниками сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» проведено екозаняття – віртуальну подорож заповідниками України, для учнів 5-го класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вчитель біології – Полатайко Надія Василівна).

Завідувач сектору Людмила Кравчук розповіла п’ятикласникам, що 11 січня відзначається День заповідників і національних парків. З розповіді присутні дізналися, що перший заповідник на території сучасної України був створений у 1886 році українським природознавцем Володимиром Дідушицьким. Це, до речі, був і перший заповідник в Європі, який являв собою природний резерват площею 22,4 га поблизу с. Пеняки (нині Бродівський район Львівської області) та одержав назву «Пам’ятка Пеняцька».

 

Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов провів віртуальну подорож перлинами незайманої природи України.

Про деякі з них, крім змістовної розповіді, учні візуально ознайомились з матеріалами про заповідники переглядаючи друковані видання.

Учнівську молодь зацікавили особливості заповідних територій та їх діяльність. Свідченням цього були численні запитання школярів, на які екоосвітянами надано вичерпні відповіді.