Підвищення кваліфікаційного рівня

Провідний фахівець сектору екологічної освіти природного заповідника «Горгани» Роман Кузнєцов підвищив кваліфікаційний рівень на курсах організованих Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління за підтримки Департаменту екомережі та природних ресурсів України.  Тема: «Система екологічної освітньо-виховної роботи в установах природно-заповідного фонду».

Роман Ігорович прийняв участь у 2-х круглих столах: «Національні природні парки і заповідники – скарбниці природної і культурної спадщини», виступивши з доповіддю-презентацією «Природно-кульний опис «Дорогою з Надвірної до Бистриці»

та «Друге життя сміття – утопія чи реальність» в рамках Міжнародному екологічному форумі «Довкілля для України».

Цікавим був практикум-квест у Національному науково-природничому музеї НАН України.

Логічним завершенням курсів був захист дипломних робіт. Провідний фахівець заповідника захистив роботу на тему: «Віртуальна екскурсія «Греготи Горган».

У процесі навчання було розглянуто організаційні, нормативно-правові засади та напрями екологічної освітньо-виховної діяльності в установах ПЗФ; методологічні основи формування екологічної культури особистості; робота з мас-медіа; нововведення та інновації в еколого-освітній роботі.

Про підвищення кваліфікації отримано свідоцтво.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити