Юннатам про водно-болотні угіддя PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 22 лютого 2018, 09:04

У візит залі адміністрації проведено екологічне заняття для вихованців гуртка «Лікарські рослини» Надвірнянського районного еколого-натуралістичного центру для дітей та юнацтва, який діє при Стримбівській ЗОШ І-ІІ ст.

Завідувачка сектору екологічної освіти Людмила Кравчук розповіла юним природолюбам про важливість охорони водно-болотних угідь в Україні та регіоні.

Діти з цікавістю переглянули презентацію, з детальним роз’ясненням, провідного фахівця сектору Романа Кузнєцова «Водно-болотні угіддя створюють у містах сприятливі умови для життя», з якої дізналися про  водно-болотних угідь України.

За допомогою плакатів гуртківці ознайомились з представниками флори і фауни (риби, земноводні та птахи) заболочених місцин заповідника. З гри «Земноводні природного заповідника «Горгани» діти дізналися про життєвий цикл і морфологічні особливості земноводних.

Про відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь проінформовано і вихованців гуртка «Природа у народознавстві», що діє при Надвірнянському районному еколого-натуралістичному центрі для дітей та юнацтва. Діти поглибили знання про цінність водно-болотних угідь за допомогою перегляду презентації та розповіді Романа Ігоровича.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити